Porotherm Dryfix również w Invest Eko-Bud

Porotherm Dryfix – to jeden z wielu systemów, które Invest Eko-Bud stosuje w wykonaniach stanów surowych zamkniętych. Dlaczego warto sie nad nim zastanowić?

Murowanie systemem Porotherm Dryfix na pianę ma wiele zalet, oto niektóre z nich:

-Szybkość i łatwość montażu: System Porotherm Dryfix opiera się na specjalnej pianie montażowej, która zastępuje tradycyjne zaprawy murarskie. Dzięki temu proces murowania staje się znacznie szybszy i łatwiejszy. System ułatwia precyzyjne dopasowanie bloczków.

-Zwiększona izolacja termiczna: Bloczki Porotherm, używane w systemie Dryfix, mają doskonałe właściwości izolacyjne. Dzięki temu, po zakończeniu budowy, ściany są dobrze ocieplone, co przyczynia się do obniżenia zużycia energii potrzebnej do ogrzewania lub chłodzenia domu.

-Lepsza kontrola jakości: System Dryfix umożliwia dokładne i precyzyjne ułożenie bloczków. Wszystkie elementy są fabrycznie wyprodukowane, co gwarantuje wysoką jakość i jednorodność. Ponadto, aplikacja piany montażowej zapewnia lepsze połączenie między bloczkami, co przekłada się na większą trwałość i odporność ścian.

-Redukcja mostków termicznych: Dzięki zastosowaniu systemu Dryfix i specjalnych kształtek termoizolacyjnych, mostki termiczne w konstrukcji są minimalizowane. To oznacza, że mniej ciepła ucieka z domu przez ściany, co prowadzi do poprawy efektywności energetycznej budynku.

-Czystość i porządek na placu budowy: Murowanie z użyciem piany montażowej pozwala na znaczne zmniejszenie ilości brudu i odpadów na placu budowy. Nie ma potrzeby mieszania zaprawy, a nadmiar piany można łatwo usunąć, co przyspiesza proces porządkowania po zakończeniu prac.

-Właściwości antysejsmiczne: Bloczki Porotherm są również znane z dobrych właściwości antysejsmicznych, co oznacza, że ściany zbudowane tym systemem są bardziej odporne na wstrząsy sejsmiczne.

Wykonujemy wiele prywatnych inwestycji a w murowanych przez naszą firmę domach mieszka wiele szczęśliwych rodzin. Doświadczenie, wysoki standard obsługi – to nasze atuty.

Invest Eko-Bud

www.investekobud.pl

Bartosz Walkowiak

Wincentego Witosa 16A

64-150 Wijewo

Telefon: 667 105 394

Mail: walkowiak@poczta.onet.pl

#investekobud#budowa#budowanie#murarz#wykonawca#inwestycje#dom#domy#investekobudinvestycje#budynki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *